Wydawca treści Wydawca treści

Szkolenia i konferencje

NOWE ŁĄCZE ŚWIATŁOWODOWE

Ośrodek dysponuje trzema salami wykładowymi (65, 35 lub 12 osób) wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny.
Infrastruktura sieci Wi-Fi oraz LAN spełnia najwyższe standardy i oferuje komfortowe prowadzenie warsztatów komputerowych nawet do 100 osób jednocześnie. Symetryczne łącze światłowodowe zapewnia szybką i bezproblemową komunikację ze światem zewnętrznym umożliwiając uruchomienie takich usług jak:

- wideokonferencje w wysokiej jakości

- strumieniowanie audio/wideo z wielu źródeł jednocześnie

- stabilne połączenie VPN o niskich opóźnieniach

- i wiele innych…

Koszt wynajmu sali 15zł od osoby.


Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

I CHARYTATYWNY DUATHLON W OSW PORAŻYN ZA NAMI!

I CHARYTATYWNY DUATHLON W OSW PORAŻYN ZA NAMI!

Premiera – bardzo udana!

Zgodnie z zapowiedzią, 31 sierpnia 2019 r. przy pięknej, słonecznej pogodzie (niektórzy twierdzili, że zbyt słonecznej), odbył się I Klonowy Charytatywny Cross Duathlon (KCCD). Organizatorzy przy wsparciu Nadleśnictwa Grodzisk i innych instytucji, wspaniale przygotowali polanę w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Porażyn, która stała się miejscem startu i mety biegowo-rowerowo-biegowych zmagać blisko 160 zawodników. Atmosfera była wspaniała, bo cel zawodów, czyli zebranie pieniędzy na rehabilitację Ady i Zuzi, dwóch dzielnych dziewczynek, dawał większą radość z udziału w tej trudnej rywalizacji.

Duathlon wymagał od zawodników nie tylko umiejętności biegania w trudnym, leśnym terenie, ale i jazdy na rowerze, która była tym trudniejsza, że drogi leśne z braku opadów, na niektórych odcinkach zamieniły się w „ruchome piaski”. Ostatecznie wszyscy dotarli do mety, gdzie ogłoszono wyniki zbiórki pieniędzy dla Ady i Zuzi oraz laureatów zawodów w kategoriach: kobiet, mężczyzn i sztafet.

Impreza tak się spodobała, że zaraz po jej zakończeniu, Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Grodzisk Wojciech Śliczner i Prezes Opalenickiego Klubu Biegacza zadeklarowali, że za rok na pewno odbędzie się II KCCD, na który już dzisiaj zapraszamy.

 

DARZ BÓR!

 

 

Tekst i zdjęcia: T. Kałek.


Wydawca treści Wydawca treści

Organizujemy szkolenia i konferencje.